Piotr Konopka zwycięzcą Międzynarodowego Konkursu Cambridge Weight Plan 2010
Piotr Konopka zwycięzcą Międzynarodowego Konkursu Cambridge Weight Plan 2010

Wszystko zaczęło się w styczniu 2009 r. kiedy Piotr usłyszał o diecie Cambridge. Wtedy to postanowił wprowadzić zmiany w swoim życiu i raz na zawsze zapragnął rozprawić się ze swoją 127 kg wagą w rozmiarze 3XL. Po kilku miesiącach stosowania programu Cambridge Weight Plan, efekty były zdumiewające, a siła woli Piotra była nieugięta. Stopniowo następowała redukcja masy ciała,
a samopoczucie i stan zdrowia ulegał znacznej poprawie. Ostateczny efekt, jaki osiągnął to 50 kg mniej i był to wynik całkowicie zadawalający!

W tym samym roku Piotr przystąpił do organizowanego w Polsce konkursu na Najbardziej Sumiennego i Najlepiej Odchudzonego Klienta Cambridge. Ku wielkiej radości Piotra, został jego zwycięzcą. Odniesiony sukces pozwolił Mu na wzięcie udziału w kolejnym, tym razem, międzynarodowym konkursie organizowanym w Anglii. Idea konkursu zakładała wyłonienie zwycięzcy spośród laureatów konkursów organizowanych na terenie krajów, w których stosowany jest program Cambridge. Do ścisłej czołówki weszło 11 państw, w tym Polska. Do kolejnego etapu przeszło 3 kandydatów. Wśród nich był również Piotr... I również tym razem został zwycięzcą, zajmując I miejsce w Międzynarodowym Konkursie na Najlepiej Odchudzonego Klienta Cambridge Weight Plan 2010! (Cambridge Weight Plan International Slimmer of the Year 2010).

Gratulujemy Piotrowi zwycięstwa!

Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że wkład, jaki włożył, aby pokonać swoją nadwagę, został doceniony i uhonorowany nagrodą główną, której wręczenie odbyło się podczas uroczystej gali w dniu 27 listopada br. w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Co więcej, Piotr został wybrany znaczną większością głosów, co dodatkowo zwiększa satysfakcję ze zwycięstwa.

Wszystkim, którzy wspierali Piotra w drodze
do sukcesu i którzy oddali swoje głosy na Jego kandydaturę, bardzo dziękujemy!