Program Cambridge 5 stopniach energetycznych
Program Odchudzania Cambridge oparty jest na 5 stopniach energetycznych, które pozwalają zredukować masę ciała, a potem ją ustabilizować i co najważniejsze utrzymać. Dieta opiera się na połączeniu gotowych, niskokalorycznych produktów Cambridge z posiłkami konwencjonalnymi.

Rozpoczęcie diety zaczyna się od fazy odchudzania (na ogół stopień 1 lub 2 Programu, czyli odpowiednio 800 lub 1000 kcal). Na tym etapie spożywa się wyłącznie produkty Cambridge lub zastępuje się nimi 2-3 posiłki konwencjonalne dziennie. Następny etap to faza stabilizacji masy ciała, czyli stopniowe zwiększanie podaży kalorii oraz wyłączenie z diety produktów Cambridge na rzecz tradycyjnych posiłków. Każdy posiłek Cambridge jest odpowiednio zbilansowany. Oznacza to, że zapewnia wszelkie składniki odżywcze, aby niedoszło do niedoborów.

Jedną z zalet Programu jest BEZPŁATNA opieka Konsultanta! Należy pamiętać, że aby schudnąć i utrzymać wagę, należy ściśle współpracować z Konsultantem, który podczas zalecanych cotygodniowych spotkań kontrolnych ocenia postępy w odchudzaniu i na ich podstawie ustala dalszy przebieg diety.

Zbilansowane produkty Cambridge stosowane zgodnie z zaleceniami Programu przynoszą efekt. Chudniesz!

* Stopień 5 zakłada możliwość stosowania jednego produktu Cambridge dziennie jako pełnowartościowy zamiennik dowolnie wybranego posiłku