Dieta Cambridge w Polsce

Dystrybucja produktów Cambridge w Polsce rozpoczęła się w 1993 roku, kiedy Hol-Trade Sp. z o.o. nawiązała ścisłą współpracę z Cambridge Manufacturing Company Limited.

Aby wspomagać walkę z otyłością, która w Polsce jest stale rosnącym problemem, lekarze i pracownicy Hol-Trade Sp. z o. o. zostali odpowiednio przeszkoleni z zakresu stosowania Programu Odchudzania Cambridge. Prof. Alan Howard, twórca diety Cambridge, kilkakrotnie gościł jako prelegent na wykładach oraz konferencjach w Warszawie i Krakowie. Pojawił się także w polskich mediach – Polskim Radiu oraz TV.

Pierwsze Centrum Odchudzania Cambridge powstało w Warszawie w 2009 roku. Otwarcie placówki i idea, jaka jej towarzyszy, cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dlatego też rok później w Katowicach powstał kolejny ośrodek. Można tu uzyskać bezpłatną poradę dietetyczną wraz z wykonaniem szczegółowego pomiaru składu masy ciała oraz kupić produkty Cambridge.

Firma Hol-Trade Sp. z o. o. jest wyłącznym dystrybutorem Cambridge w Polsce. Systematycznie edukuje swoich konsultantów w zakresie właściwego doboru stopni Programu Odchudzania Cambridge pod indywidualne potrzeby klienta. Konsultanci to na ogół dietetycy, lekarze i farmaceuci oraz osoby, które same dzięki diecie Cambridge pokonały nadwagę i teraz koncentrują się na pomocy i wspieraniu innych.

Nabór konsultantów odbywa się regularnie – podobnie szkolenia i warsztaty. Szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowane grupy trenerów. To zapewnia wysoki poziom wiedzy gwarantujący klientom profesjonalną obsługę.

Zakres tematyczny warsztatów obejmuje ogólne informacje dotyczące otyłości i zagrożeń zdrowotnych, jakie są jej wynikiem, a także samego Programu Odchudzania Cambridge. Warsztaty pozwalają zdobyć wiedzę o tym, jak program przebiega, w jaki sposób można go modyfikować i kiedy umiejętnie wyjść z diety.

Oferta Cambridge jest stale poszerzana o nowe smaki i produkty, ze względu na ciągły wzrost zainteresowania klientów i chęć sprostania ich oczekiwaniom.