Certyfikowany Konsultant Programu Odchudzania Cambridge Ewa Wogórka
Dane kontaktowe:   797270077
  ewawogorka@gmail.com
Miejsce konsultacji: Bochnia; Brzesko; Gdów; Kraków; Myślenice; Skawina; Tarnów; Wieliczka; 
O konsultancie:

Moją misją jest praca z ludźmi i dla ludzi. Dbam o ich równowagę pomiędzy ciałem, umysłem a duchem. Jestem dyplomowanym Diet & Beauty Coachem, certyfikowanym Trenerem, Mistrzem i Praktykiem NLP. Prowadzę treningi z regulacji emocji i Mindfullness. Jestem certyfikowanym i doświadczonym Mediatorem Sądowym. Ukończyłam studia podyplomowe z Coachingu zgodnie ze standardami ICF. Jestem członkiem Izby Coachingu. W swojej pracy będę Ci towarzyszyła w rozwoju, przeprowadzę Cię przez zmianę nawyków odżywiania, tak by uśmiech zagościł na Twojej buzi, a jeśli otyłość powoduje, że Twoja samoocena jest niska, wspólnie popracujemy nad Twoim poczuciem piękna i wyjątkowością. Będę Cię wspierała w podejmowaniu decyzji i dokonywaniu zmian, zachęcę cię do zdrowych nawyków żywieniowych, akceptacji siebie, do szukania w sobie motywacji.

Co takiego ma w sobie dieta Cambridge?

Jest inna niż wszystkie, a przede wszystkim jej działanie udowodniono w badaniach naukowych. Możesz ją zjeść praktycznie wszędzie mając ze sobą produkty gotowe lub wodę do ich rozrobienia. To jest cudowne, jeśli pracujesz w terenie, korporacji, lubisz podjadać między posiłkami lub objadać się po pracy. Ma genialne smaki, mocno urozmaicone. Baton czekoladowy miażdży, a ile w nim wartości odżywczych?

Powiecie, no dobrze, a jak wyniki badań?

U mnie świetnie. Wszystkie parametry w normie, ciało gładkie bez cellulitu, mocne, lśniące włosy i zdrowe paznokcie. Świetnie odżywia organizm.

A cena?

Dieta pudełkowa wychodzi zazwyczaj dużo drożej i niejednokrotnie Sanepid zamyka tego typu firmy.

„Supli” jest dużo… po co przepłacać?

Najważniejsze – „Program Odchudzania Cambridge” nie jest Suplementem! Jest to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego.

Wszystkie produkty i programy testuje na sobie. Jako klient i jako mama jestem bardzo zadowolona z jej efektów. Czuję się piękna, zdrowa i szczęśliwa.

Jeśli chcesz, żebym zaraziła Cię tym szczęściem, zapraszam do kontaktu.

Pracuję na terenie Krakowa, Bochni, Brzeska, Gdowa, Myślenic. Jeśli jest konieczność możemy się spotkać na konsultacji w Tarnowie.

Zapraszam do kontaktu.


« Wróć do wyników wyszukiwania

Oni już schudli! Możesz i TY!

Efekty odchudzania przedstawione w Prawdziwych historiach są indywidualnymi osiągnięciami przedstawionych osób i Spółka HOL–TRADE nie daje gwarancji uzyskania identycznych wyników
u wszystkich osób korzystających z diety.

Szukaj ponownie konsultanta

Znajdź konsultanta najbliżej Twojego miejsca zamieszkania
Podaj swój adres e-mail
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych znajdujących się w niniejszym formularzu dla potrzeb działań marketingowych Hol – Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Belgradzka 4 oraz przyjmuję do wiadomości, ze mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, zgodnie z ustawa z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133, poz. 833 z póź. zm)
Podaj numer telefonu
Województwo*
Miasto*
* pola wymagane

UWAGA!

Jeżeli nie znalazłeś konsultanta w Twoim miejscu zamieszkania,
zadzwoń do nas tel. 22 859 03 06 lub wypełnij Formularz Kontaktowy