Ryszarda

Prawdziwe historie

Ryszarda Sobala, 60 lat -17 kg

Wyróżnienie w Konkursie Sylwetka Cambridge Weight
Plan 2011 roku

Konsultant prowadzący – Centrum Odchudzania Cambridge Warszawa

„Poprawiło mi się samopoczucie i wygląd skóry. Pozbyłam się kompleksów i uwierzyłam, że mogę jeszcze fajnie wyglądać, uprawiać lekkie sporty i aktywnie spędzać czas na mojej kochanej działeczce. Znowu zaczęłam całymi garściami czerpać z życia...”

Całe życie młodzieńcze i dorosłe byłam szczupła i nie miałam problemów z utrzymaniem wagi. Dwa lata temu pod wpływem ogromnego, życiowego stresu bardzo przytyłam. Zbierałam się od dłuższego czasu, żeby coś z tym zrobić. Punktem kulminacyjnym okazał się widok mnie samej w lustrze przymierzalni sklepowej. Wtedy powiedziałam sobie, że dłużej tak być nie może.

Dietę Cambridge poleciła mi koleżanka, która odchudzała się właśnie tą metodą. Widząc w jej wyglądzie ogromne zmiany, w styczniu 2011 roku postanowiłam sama spróbować. Udałam się do Centrum Odchudzania Cambridge w Warszawie i trafiłam pod skrzydła Pani Katarzyny Podgórskiej. Podążając za Jej wskazówkami i zaleceniami, kilogramy stopniowo zaczęły znikać. Ostatecznie schudłam 17 kg. Dodatkowo bardzo poprawiło mi się samopoczucie i wygląd skóry. Pozbyłam się kompleksów i uwierzyłam, że mogę jeszcze fajnie wyglądać, uprawiać lekkie sporty i aktywnie spędzać czas na mojej kochanej działeczce. Znowu zaczęłam całymi garściami czerpać z życia.

Najlepszą nagrodą za zgubione kilogramy jest podziw i uznanie moich przyjaciół, którzy mocno mnie mobilizowali przez cały okres odchudzania. Szczególne ukłony również dla Pani Kasi z Centrum Odchudzania na Belgradzkiej, bez której znacznie ciężej byłby mi wytrwać na diecie i która pokazał mi jak zdrowo i mądrze należy odżywiać się, żeby długo, długo cieszyć się osiągniętym wynikiem.

Ryszarda