Patrycja

Prawdziwe historie

Patrycja Kowal, 32 lata, -20 kg

Konsultant prowadzący – Centrum Odchudzania Cambridge Warszawa

„W pierwszym tygodniu schudłam 3,5 kg! W końcu poczułam, że znalazłam dietę, która działa nawet na mnie. Ostatecznie pozbyłam się ciężaru 20 kg. W międzyczasie, znalazłam wymarzoną pracę. Myślę że to dzięki temu, że w końcu poczułam się piękna i uwierzyłam w siebie...”

Nigdy nie należałam do filigranowych, ale po ciąży moja waga sięgnęła zenitu. Rok od porodu nadal nosiłam "ciążowe ubrania". Stosowane diety nie przynosiły spodziewanych efektów. Czułam się zniechęcona i załamana, aż w końcu się poddałam, bo miałam po prostu dość. Aż pewnego dnia, grając na działce z
4-letnim synkiem w piłkę, usłyszałam "Mamusiu, bardzo Cię kocham, ale musisz zrobić coś ze swoim brzuszkiem, bo masz mięciutki jak u świnki". Było mi tak strasznie przykro, że poczułam się jakby ktoś dał mi w twarz. Wtedy to, dla synka postanowiłam podjąć ostatnia próbę. Nie chciałam, żeby musiał się wstydzić, że ma mamę WIELORYBA! ;). O diecie Cambridge dowiedziałam się od znajomej. Poszperałam w Internecie, poczytałam i zdecydowałam się! Trafiłam do Centrum Odchudzania Cambridge w Warszawie. Miałam tam swojego konsultanta/dietetyka, który bardzo mnie wspierał i motywował (dziękuję Ci Kasiu z całego serca). W pierwszym tygodniu schudłam 3,5 kg! W końcu poczułam, że znalazłam dietę, która działa nawet na mnie. Ostatecznie pozbyłam się ciężaru 20 kg. W międzyczasie, znalazłam wymarzoną pracę. Myślę że to dzięki temu, że w końcu poczułam się piękna i uwierzyłam w siebie. Dzisiaj, zamiast rozmiaru 44/46 noszę 38/40 i jestem tak szczęśliwa, że nie umiem tego opisać słowami. Co więcej, wiem, że gdyby "przypadkiem” na skutek drobnych grzeszków przybyło mi 2-3 kg, wystarczy tydzień z produktami Cambridge i waga wróci do normy :-)))

P.S. Jak oglądam zdjęcia przed schudnięciem, to po prostu nie wierzę, że mogłam tak wyglądać.

Patrycja