Monika -22,5kg

Prawdziwe historie

Monika Maciejewska 33 lata, -22,5 kg

„Dziś wiem jak prawidłowo się odżywiać, dzięki czemu moja waga nie wzrasta, a ja czuję się dobrze z nowym wyglądem i nową dietą. Znajomi i rodzina dzielą ze mną szczęście i cieszą się z mojego sukcesu. Postrzegają mnie za tą samą, wesołą osobę, tyle tylko, że w nowym opakowaniu...”

Mam na imię Monika, 33 lata. Od 11 lat jestem żoną i matką. Po porodzie moja waga nie wróciła już nigdy do normy, a wręcz przeciwnie – ciągle stosowanie diet powodowało jeszcze większe nagromadzenie tłuszczu, który wszyscy akceptowali – z wyjątkiem mnie.

Wszelkie próby chudnięcia kończyły się niepowodzeniem. Po każdej nowej diecie przybywało mi kilka kilogramów. W marcu 2009 przy wzroście 167 cm i wadze 89 kg – powiedziałam – DOŚĆ. Od znajomej dowiedziałam się o skuteczności diety Cambridge. Szybko poszukałam konsultantki wspaniałej kobiety – Pani Róży Dolaty, która pomogła zmienić moje życie, a w szczególności moją figurę. Przez okres 4 miesięcy dzięki programowi Cambridge schudłam 22, 5 kg. Dziś ważę 66, 5 kg. Zmieniałam nie tylko figurę, ale także fryzurę i garderobę, a w szczególności dietę. Dziś dzięki Cambridge i pomocy Pani Róży, wiem jak prawidłowo się odżywiać, dzięki czemu moja waga nie wzrasta, a ja czuję się dobrze z nowym wyglądem i nową dietą. Znajomi i rodzina dzielą ze mną szczęście i cieszą się z mojego sukcesu. Postrzegaj a mnie za tą samą, wesołą osobę, tyle tylko, ze w nowym opakowaniu. Mąż i córka są ze mnie dumni, a ja z nich. Głownie dzięki nim i swojej wytrwałości osiągnęłam zamierzony cel. Dziękuje Pani Różo, dziękuję Cambridge!

Monika Maciejewska