Dorota

Prawdziwe historie

Dorota Procner, 23 lata -24 kg

Konsultant prowadzący – Centrum Odchudzania Cambridge Katowice

„Moje życie odmieniła dieta Cambridge. Przeszłam na dietę razem z moją mamą. Było to dla mnie bardzo ważne. Wspierałyśmy się nawzajem, wymieniałyśmy się spostrzeżeniami dotyczącymi smaków zupek i napojów. W życiu nie myślałam, że to powiem, ale odchudzanie stało się przyjemne. Przede wszystkim nie byłam głodna, a posiłki Cambridge okazały się bardzo smaczne...”

Mam na imię Dorota. Jestem młodą osobą, która cieszy się życiem. Niestety nie zawsze tak było. Zanim zaczęłam moją walkę z kilogramami, przy pomocy diety Cambridge, moje życie było dla mnie udręką. Odkąd tylko pamiętam zawsze byłam gruba. Już jako dziecko widoczne były zbędne kilogramy. Na początku wszyscy mówili, że z tego wyrosnę, później zwalano wine na geny. Tymczasem zamiast wyrosnąć, tyłam jeszcze bardziej. Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek była szczupła. Moje życie stało się koszmarem, środowisko mnie nie akceptowało, a ja sama nienawidziłam odbicia w lustrze. Gdy moja waga sięgnęła 85 kilogramów byłam załamana. Nie akceptowałam siebie. Czułam się brzydka i gruba. Gdy się dołowałam, pocieszałam się słodyczami, choć wiedziałam, że sama sobie wyrządzam krzywdę. Nie umiałam się jednak pozbierać. Próbowałam wiele diet. Wszystkie kończyły się z takim samym skutkiem – żadnym. Albo nie chudłam wcale albo stracone kilogramy wracały do mnie jak bumerang, czasem nawet z nawiązką.

Moje życie odmieniła dieta Cambridge. Przeszłam na dietę razem z moją mamą. Było to dla mnie bardzo ważne. Wspierałyśmy się nawzajem, wymieniałyśmy się spostrzeżeniami dotyczącymi smaków zupek i napojów. W życiu nie myślałam, że to powiem, ale odchudzanie stało się przyjemne. Przede wszystkim nie byłam głodna, a posiłki Cambridge okazały się bardzo smaczne. Wiadomo, że były ciężkie chwile, pokusy otaczają nas ze wszystkich stron. Jednak w tych trudnych chwilach mogłam liczyć na wsparcie mamy, która razem ze mną walczyła z kilogramami. Zawsze mogłam zwrócić się też do mojej konsultantki. Dzięki pani Kasi wytrwałam i uwierzyłam, że mogę schudnąć. Dieta całkowicie odmieniła moje dotychczasowe życie. Dzięki niej schudłam 24 kilogramy i zeszłam do wagi 61 kilogramów.

Kiedyś nie pomyślałabym, że uda mi się tyle osiągnąć. Teraz jestem atrakcyjna. Nauczyłam cieszyć się życiem i akceptuję siebie taką, jaką jestem. Dieta sprawiła, że odzyskałam wiarę w swoje możliwości i pewność siebie. Podoba mi się moje odbicie w lustrze i cieszę się ze swojego wyglądu. Pokochałam fitness, choć tak nie lubiłam szkolnego WF-u.

Zawsze marzyłam o tym, aby być szczupłą osobą. Dieta Cambridge pokazała mi, że jest to możliwe.

Dorota