Barbara

Prawdziwe historie

Barbara Nowrot, 55 lata -36 kg

Konsultant prowadzący – Centrum Odchudzania Cambridge Katowice

„Początkowo było mi bardzo trudno. Jestem żoną i matką, prowadzę dom, robię zakupy, gotuję. Pokus było wiele, lecz zawzięłam się i wytrzymałam. Co tydzień spotykałam się z panią konsultantką, która szczegółowo wyjaśniała mi kolejne etapy diety, jej działanie i wspierała duchowo, a także motywowała do dalszej walki...”

Z problemem otyłości zmagałam się od wielu lat. Stosowałam różne diety, lecz niestety bezskutecznie. Po zrzuceniu kilku zbędnych kilogramów, szybko wracałam do starej wagi, a nawet wyższej. Zawsze zależało mi na szczupłej sylwetce, zdawałam sobie sprawę z zagrożeń zdrowotnych spowodowanych otyłością.

Nie poddawałam się i szukałam nowszych i bardziej skutecznych diet. W ubiegłym roku zostałam babcią i postanowiłam zredukować swoją olbrzymią już otyłość. Chciałam zrobić to przede wszystkim dla siebie, ale również dla mojego wnuka.

Poszperałam w Internecie i znalazłam informacje o diecie Cambridge. Nie zwlekając udałam się do Centrum Odchudzania Cambridge w Katowicach, gdzie poznałam panią Kasię Garus – konsultantkę. I tak się zaczęło. Początkowo było mi bardzo trudno. Jestem żoną i matką, prowadzę dom, robię zakupy, gotuję. Pokus było wiele, lecz zawzięłam się i wytrzymałam. Co tydzień spotykałam się z panią konsultantką, która szczegółowo wyjaśniała mi kolejne etapy diety, jej działanie i wspierała duchowo, a także motywowała do dalszej walki. Kiedy schudłam 10 kilogramów, „nabrałam wiatru w żagle” i uwierzyłam, że mogę więcej. Stosując produkty diety Cambridge nie odczuwałam głodu, miałam dużo energii, prowadziłam aktywny tryb życia. Sukces mnie oszołomił – w ciągu pół roku pozbyłam się 36 kilogramów! Obecnie cieszę się swoją szczupłą figurą. Stałam się pewniejsza siebie i optymistycznie patrzę w przyszłość. Wymieniłam całą swoja garderobę, rozmiar 52 zredukowałam do 42. Czuję się świetnie fizycznie i psychicznie. Wyniki badań specjalistycznych wykazały poprawę mego stanu zdrowia. Spadło mi ciśnienie tętnicze, obniżył się poziom cholesterolu. Uważam, że było to możliwe tylko dzięki stosowaniu diety Cambridge. Żałuję tylko, że nie odkryłam tej diety wcześniej…

Barbara