Anna

Prawdziwe historie

Anna Bernaś, 53 lata -33 kg

III miejsce w Konkursie Sylwetka Cambridge Weight
Plan 2011 roku

Konsultant prowadzący – Centrum Odchudzania Cambridge Katowice

„Poprawił się stan mojego zdrowia. Spadło mi ciśnienie krwi, przestały boleć nogi, zmniejszył mi się cholesterol. Nie muszę również przyjmować dotychczas zażywanych leków. Sam mój wygląd również uległ znacznej zmianie. Zaczęłam podobać się koleżankom i kolegom...”

Duża nadwaga spowodowała u mnie spore problemy zdrowotne. W końcu postanowiłam, że muszę z tym coś zrobić. W styczniu 2011 roku, dowiedziałam się o diecie Cambridge i Centrum Odchudzania Cambridge w Katowicach. Skontaktowałam się z panią Katarzyną Fox-Garus, mając nadzieję, że pomoże mi w pozbyciu się nadmiaru kilogramów. Zaczęłam Odchudzanie i przyznaję, że początki nie były łatwe. Było mi bardzo ciężko i miałam trudne chwile. Jednak dzięki wsparciu pani Kasi z Centrum Odchudzania Cambridge Katowice, jak również mojej rodziny, udało mi sie przetrwać najgorszy okres, z czego bardzo się cieszę i moja rodzina oczywiście również. Ostatecznie udało mi się schudnąć 33 kg!

Poprawił się stan mojego zdrowia. Spadło mi ciśnienie krwi, przestały boleć nogi, zmniejszył mi się cholesterol. Nie muszę również przyjmować dotychczas zażywanych leków. Sam mój wygląd również uległ znacznej zmianie. Zaczęłam podobać się koleżankom i kolegom. Jedna z koleżanek zachwycona moim wyglądem również zaczęła się odchudzać. Oczywiście poleciłam Jej dietę Cambridge, którą zresztą polecam każdemu, kto chce zrzucić z siebie ciężar zbędnych kilogramów.

Anna