Anetta

Prawdziwe historie

Anetta Leszczyńska, 38 lat -38 kg

II miejsce w Konkursie Sylwetka Cambridge Weight
Plan 2011 roku

Konsultant prowadzący – Centrum Odchudzania Cambridge Katowice

„Propozycja stosowania diety Cambridge to było rozwiązanie dla mnie. Praktyczne i smaczne produkty Cambridge były idealne, a w nowej pracy zawsze znalazłam chwilkę, aby zrobić sobie zupkę lub owsiankę, a przy bardziej zabieganym dniu zjeść batonik bądź wypić napój...”

W życiu jest tak, że jeśli wszystko jest w porządku, to na bardzo wiele rzeczy nie zwracamy uwagi. Tak właśnie było ze mną. Miałam super pracę, w której się wspaniale realizowałam. Byłam nią tak pochłonięta, że cały dzień nie jadłam, bo miałam tyle obowiązków, iż brakowało mi czasu na jedzenie. Wieczorem za to nadrabiałam całodzienne straty z nawiązką.

Kiedy zaczęły się problemy w firmie i pewnego pięknego jesiennego dnia 2009 roku pożegnano się ze mną, wtedy właśnie dowiedziałam się, że nie ma ludzi niezastąpionych. Był to moment przełomowy w moim życiu, gdyż nagle zatrzymałam się na chwilę i spojrzałam na swoje życie z boku. Wiedziałam, że przyszedł czas na zmiany.

Po pierwsze zaczęłam zwracać uwagę na otaczającą mnie rodzinę. Zobaczyłam też w lusterku kobietę, niestety już nie podobną do mnie sprzed kilku lat. Była to 37-latka w 54 rozmiarze z bolącym kręgosłupem i opuchniętymi nogami. Przerażona stanęłam na wagę i doznałam szoku. Waga pokazała 98 kilogramów. Krzyczałam z rozpaczy, nie wierzyłam, że to możliwe. Przecież byłam kiedyś zgrabną i ładną kobietą…

Na szczęście, postanowiłam od razu wziąć się w garść i podjąć próbę odchudzania. Będąc osobą rozsądną zaczęłam szukać profesjonalnej pomocy. Miałam to wielkie szczęście, że trafiłam do Pani Katarzyny Fox – Garus z Centrum Odchudzania Cambridge Katowice. Poleciła mi Ją moja znajoma jako dietetyka.

Pamiętam jak powolutku zaczynałam czuć się lżejsza, po prostu chudłam. Po każdym spotkaniu z Panią Kasią wychodziłam z nowym celem - jeszcze kilogram, jeszcze dwa, zawsze zmobilizowana i uradowana nowymi sukcesami.

Propozycja stosowania diety Cambridge to było rozwiązanie dla mnie. Praktyczne i smaczne produkty Cambridge były idealne, a w nowej pracy zawsze znalazłam chwilkę, aby zrobić sobie zupkę lub owsiankę, a przy bardziej zabieganym dniu zjeść batonik bądź wypić napój. Jadłam też normalne posiłki, oczywiście wszystko pod ścisłą kontrolą p. Kasi. Dzięki Jej wsparciu w ciągu półtora roku zmieniłam całkowicie swoje nawyki żywieniowe.

Oczywiście miałam też gorsze chwile. Jak wiadomo, nic nie przychodzi lekko (oprócz zbędnych kilogramów). Jednak wówczas tłumaczyłam sobie, że zaszłam już tak daleko, że nie mogę się wycofać, a każdy zgubiony kilogram dodatkowo mobilizował mnie do osiągnięcia wymarzonego celu, nie wspominając wsparcia, jakie dostałam od p. Kasi. Dzisiaj wiem, że gdyby nie dieta Cambridge i profesjonalna opieka, jaką mnie otoczono, nigdy bym tak rozsądnie nie schudła lub miałabym efekt jo-jo, korzystając z różnych nieprzebadanych diet, często wyniszczających organizm.

W końcu jestem szczęśliwa, ważę wymarzone 60 kilogramów, czyli 38 kg miej!

Znajomi nie wierzą własnym oczom, co rusz słyszę komplementy na temat mojego nowego wyglądu. Zaczęłam dbać o siebie. Zapuściłam włosy, zmieniłam styl ubierania, czuję się maksymalnie na wiek 30 lat. Dzięki Programowi Odchudzania Cambridge wiem, jak zdrowo się odżywiać, zaczęłam się też więcej ruszać, a co najważniejsze wciąż utrzymuję swoją wagę. Efekt jo-jo już mi nie straszny!

Mam nadzieję, że moja historia posłuży wszystkim tym, którzy stracili nadzieję, że uda im się jeszcze kiedykolwiek schudnąć. Nie poddawajcie się, każdy ma szansę. Uważam jednak, że pomoc specjalisty i odpowiednio zbilansowana dieta jest tutaj warunkiem koniecznym.

Anetta