Produkty Cambridge

ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA MEDYCZNEGO DO POSTĘPOWANIA DIETETYCZNEGO W OTYŁOŚCI

Sposób przygotowania

Jak przygotować pyszny Budyń lub Risotto?

Zawartość torebki wsypać do naczynia przystosowanego do użytku w kuchence mikrofalowej. Dodać 120 ml gorącej wody (w przypadku Ryżu orientalnego o smaku kurczaka curry dodać 100 ml, aby produkt był bardziej gęsty), dobrze wymieszać i odstawić na 10 min. Następnie wstawić na 40 sekund do kuchenki mikrofalowej na maksymalną moc (900 W). Wyjąć, wymieszać i ponownie wstawić do kuchenki mikrofalowej na 40 sekund.

UWAGA: produkt bardzo gorący! Wymieszaj i przestudź. W celu zachowania wartości odżywczych produktu, spożyj nie później niż 15 minut od przygotowania. Popij szklanką wody.

Produkt raz przygotowany nie może być przechowywany i odgrzewany!

RYŻE

Pyszny budyń ryżowy o smaku waniliowym zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy słodkich deserów. Jak wszystkie inne produkty Cambridge jest niskokaloryczny, prosty do przygotowania w domu, pracy czy na wyjeździe. Dostarcza również pełen zestaw witamin i wszystkich innych składników odżywczych.

 

Podobne walory posiada drugi posiłek z serii Ryże w postaci Ryżu orientalnego o smaku kurczaka curry - NOWOŚĆ! Gęsta konsystencja oraz wspaniały orientalny, lekko pikantny aromat, nadaje posiłkowi charakterystyczny i niepowtarzalny smak!