Produkty Cambridge

SMACZNE I ODŻYWCZE POSIŁKI, PRZYGOTOWANE ZE SKŁADNIKÓW O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI! DOSKONAŁE JAKO UZUPEŁNIENE CODZIENNEJ DIETY. GOTOWE DO ODGRZANIA W KUCHENCE MIKROFALOWEJ ZARÓWNO W DOMU, PRACY, JAK I PODCZAS WYJAZDÓW.

Sposób przygotowania

Produkt przeznaczony do podgrzania w kuchence mikrofalowej. Przed wstawieniem należy usnąć papierową osłonkę zewnętrzną i nakłóć folię widelecem, a następnie ustawić moc 750 W i czas podgrzania 2,5 min.

UWAGA!
Kuchenki mikrofalowe mogą się różnić mocą. Dostosuj czas przygotowania do parametrów używanej kuchenki. Po wyłączeniu, otwórz kuchenkę i odczekaj 1 minutę. Wyjmij ostrożnie opakowanie, oderwij folię i delikatnie wymieszaj.

Danie może być jeszcze bardzo gorące. Posiłek należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Posiłku nie wolno ponownie odgrzewać.

Dania gotowe

NowośćDania gotowe Cambridge to idealne rozwiązanie dla wszystkich pracujących oraz tych, którzy nie mają czasu na gotowanie w domu. Posiadają wiele zalet. Jedną z nich jest łatwe i szybkie przygotowanie, do którego potrzebujesz jedynie kuchenki mikrofalowej. Dania nie wymagają przechowywania w lodówce. Możesz mieć je zawsze przy sobie w domu, pracy, na wakacjach, wszędzie tam gdzie masz dostęp do mikrofalówki. Dania mogą zastąpić obiad na stopniu 3 i 4 Programu Odchudzania Cambridge. Mogą również stanowić alternatywny posiłek w programie stabilizacyjnym (stopień 6) lub być idealnym rozwiązaniem jako uzupełnienie codziennej zdrowej diety.

Oferujemy dwa rodzaje dań:

Kurczak po śródziemnomorsku - duże kawałki kurczaka serwowane z makaronem penne, okraszone aromatycznym sosem pomidorowym z dodatkiem cebuli, papryki słodkiej, cukinii i czarnych oliwek.

Kurczak curry - delikatne kawałki kurczaka w aromatycznym sosie curry, serwowane z obfitą porcją ryżu basmati.